Interpretacja wyniku TK kręgosłupa szyjnego

Witam.Trzy dni temu wysłałam pytanie serdecznie dziękuję Pani DR.N.MED.MARII MAGDALENIE WYSOCKIEJ-BAKOWSKIEJ za odpowiedź.Powstało wiele znaków zapytania odnośnie mojego T.K.kr.szyjnego.A więc 8.09.wstałam o 4.20 do pracy wszystko było ok.czułam się bardzo dobrze usiadlam na krześle godz.5.02 ponieważ miałam jeszcze 15-20 min.do wyjścia z domu.W tym momencie poczulam nie wyobrazalne mdlosci i wiecej nic nie pamietam stracilam przytomnosc spadlam z krzesla na podloge.Gdy syn mnie znalazl była 5.15.Lezalam na podłodze z głową odwrócona na bok na prawym policzku.Kiedy wstałam nie mogłam zrobić ruchu glowa.T.K.głowy z kontrastem nic nie wykazało-neurolog.Laryngolog nos złamany.Ortopeda skrecenie kr.szyjnego.Po 2.5 miesiąca odesłal mnie na T.K. bo boli mnie szyja. Wyniki labor.morf.ok poziom horm.też. Szczegółowy opis T.K.kreg.szyjnego już opisywalam .Przez 1.5 miesiąca od dnia upadku miałam problem z bardzo obfitym poceniem w ciągu dnia i nocy po prostu strumienie wody płynęły po mnie prawie non stop.Hormony przebadane ok. Ginekologiczne też ok.W tej chwili już minęło więc myślę że było to związane z tym upadkiem.Nadmienię jeszcze ze problem ze snem też się pojawił i trwał tyle co i pocenie.Spałam po 2-3 godziny.Myślę że wszystko opisałam i Pani doktor ze chce jeszcze raz spojrzeć na mój T.K.kr.szyjnego.Czy na zmiany które są w tomografii mogl sie przyczynic ten upadek .Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u neurologa i konsultacja neurochirurgiczna, niestety pytania w tym portalu nie są rozdysponowywane do konkretnego lekarza