Interpretacja wyniku tomografii komputerowej głowy z kontrastem
Robilam tomograf glowy z kontrastem.. W opisie tego tomografu pisze " W sasiedztwie rogu czolowego komory bocznej prawej niewielki, nieostro odgraniczony hypodensyjny obszar mogacy odpowiadac bliznie mozgowej".. Czy to cos powaznego? co to oznacza?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Witam,
być może doszło kiedys,nawet wiele lat temu do jakiegoś urazu,który pozostawił trwały "ślad" w postaci opisywanej zmiany.Zbyt mało informacji na temat ew.urazów,chorób i informacji po co zlecono badanie.
Michał Janicki