Jajniki drobnopęcherzykowate i brązowe plamienia

Mam jajniki drobnopęcherzykowate brałam luttagen ok. 5 miesięcy. Ost odstawiono mi lek.8 czerwca poszłam do lekarza,koło 26 maja miałam plamienie brązowawe.Okresu nie mam uż 40 dni.Miałam robione USG, doktor powiedział że trzeba czekać na okres pokazał mi na monitorze pęknięty pęcherzyk mówiąc że miałam owu w tym miesiącu. Zawsze się zabezpieczamy, ale mam pytanie, czy jest możliwość, że ciąży na USG nie było widać?boli mnie podbrzusze, piersi i mam mleczny płynny śluz, o czym może on świadczyć

Lek. Tomasz Budlewski

tak jest możliwość że jest jeszcze zbyt wczesnie aby była widoczna ciążą. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. proponuję oznaczyć poziom beta hcg przed wizytą.