Wyniki badań hormonalnych i bHCG podczas wczesnej ciąży

Witam mam pytanie ostatni okres miałam 7 mają na usg 8 czerwca było widać tylko mały pęcherzyk ciążowy nie dający się zmierzyć jak narazić. Tsh 7 czerwca 2.13 pRy normie do 4.2 Beta hcg 7 czerwca 1200 Ft4 8 czerwiec 1.46 norma do 1.60 Beta 8 czerwca 3000 Tsh 13 czerwca 1.33 norma do 4.2 Ft4 13 czerwca 1.57 norma do 1.60 Beta hcg 13 czerwca 12000 Czy są powody do zmartwień? Jeśli chodzi o tarczycy? I czy 8 czerwca malutki pęcherzyk tylko może świadczyć ze coś jest nie tak?

Czy są powody do zmartwień?
- nie
Jeśli chodzi o tarczycy?
- wyniki prawidłowe
I czy 8 czerwca malutki pęcherzyk tylko może świadczyć ze coś jest nie tak?
- w tak wczesnej ciąży taki właśnie jest pęcherzyk ciążowy