Jajniki widoczne fragmentycznie, po stronie prawej widoczna w obrębie jajnika struktura płynowa

Witam co mogę wywnioskować z opisu badania usg: jajniki widoczne fragmentycznie, po stronie prawej widoczna w obrębie jajnika struktura plynowa 1.2cm z kilkoma punktowymi zwolnieniami, w lewym podobna struktura 1.2cm bez zwapnienia. A więc jest to coś złego czy nie mam się czym martwić? Dziękuję i pozdrawiam serdecznie ;)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Sądzę że warto jest wykonać Tk. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.