Od strony lewej zmiana bezpośrednio przylega do szczytu piramidy

Witam, chciałabym poprosić o wyjaśnienie opisu z KT głowy. "W obrębie stoku jest masa miękkotkankowa która powoduje destrukcję kostką i uwypuklenie górnej powierzchni stoku. Wymiary zmiany osteolitycznej w obrębie stoku: poprzeczne ok. 30x24mm czołowy ok. 17 mm. Zmiana zajmuje niemal całą powierzchnię stoku. Po podaniu środka kontrastujacego nie uwidoczniono jednoznacznego wzmocnienia w obrębie zmiany. Nie uwidoczniono zwapnień. Od strony lewej zmiana bezpośrednio przylega do szczytu piramidy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie udac sie dolekarza neurochirurga. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.