Jak często należy wykonywać kontrolny MR przy padaczce?

Dzien Dobry. Chcialam zapytac co ile powinno wykonywac sie kontrolny rezonans glowy przy padaczce skroniowej. Czy raz w roku wystarczy aby sprawdzic czy pojawil sie jakis nieproszony gosc np w postaci jakiegos guza?

Witam!
Decyzja co do częstotliwości badań kontrolnych należy do lekarza leczącego i pacjenta, czyli strategię na przyszłość należy uzgodnić z lekarzem leczącym.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.