Jak leczyć natrętne myśli przy CHAD?

leczę się na chad. Od sierpnia epizod depresyjny 3tyg temu sama odsawiłam pregabalinę, ketrel i rispolept bo już miałam dosyć nic się nie zmieniało tylko ciemność.Pozostał mi tylko lamotrix i depralin, od 2 tyg czułam sie dobrze. od wczoraj mam natarczywe ms , nawet we śnie mnie prześladują. Jak się ich pozbyć nie ufam sobie pod tym wzgledem.

Witam!
Wyleczenie CHAD jest bardziej umowne niż rzeczywiste! Za tzw. "wyleczenie" uważamy stan eutymii i wyrównanego napędu utrzymujący się przetrwale, nawet przy stałym pobieraniu stabilizatorów napędu i nastroju, lub po wszczepieniu implantów bądź stymulatorów. Aby nie było nawrotów należy ściśle przestrzegać zaleceń zespołu terapeutycznego - "samowolka" może być groźna nawet dla życia. Nigdy nie leczymy wyizolowanych objawów tylko całościowo, dlatego nie należy się zajmować samymi myślami "s", a całością obrazu choroby! Proszę się skontaktować z lekarzem leczącym i z nim uzgodnić strategię dalszego leczenia.
Powodzenia
W. Łuczkowski.