Cabaser 1 mg i Symex a dawkowanie

Witam, w ostatnich wynikach badań wyszło, że mam podniesiony Estrodiol do 180 pg/ml oraz Prolaktyne do 28 ng/ml. Posiadam w domu Symex oraz Cabaser 1 mg i prosiłbym o podanie mi jak mam to dawkowć. Niestety zgubiłem ulotki od leków i nie jestem w stanie sprawdzić ile tabletek powinienem brać. Wziąlem Symex 1 całą tabletkę w piątek 28.04 i nie wiem co dalej? Jak często powinienem brać Cabaser 1 mg i Symex? Ile tabletek na dobę powinienem przyjmować, żeby leki mogły skutecznie zadziałać? W jakich odstępach czasowych mam brać Cabaser i Symex? Może nie powinno się łączyć leczenia Cabaserem z przyjmowaniem Symexu? Bardzo proszę o pomoc i poradę co powinienem zrobić i jak dawkować wspomniane leki? Kiedy mogę iść zrobić ponownie wyniki badań, żeby sprawdzić, czy Cabaser działa? Może powinienem odstawić oba leki? Proszę o radę, co mam zrobić. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza endokrynologa i kierować się jego zaleceniami .