Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak dbać o satysfakcję seksualną?

Witam Jak zadbać o to, aby penis był zawsze niezawodny w kontaktach z partnerką? Jak dbać o wzwód? Czy powinienem się masturbować? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Czy wielkość członka ma znaczenie?

Witam
Generalnie dbać o wzwód to dbać o siebie w aspekcie fizycznym, medycznym i psychicznym. Nie ma konkretnych sposobów, ćwiczeń, które spowodują, że wzwód zawsze będzie bez zarzutów. Reasumując to czy życie seksualne będzie układać się pozytywnie zależy od naszego stanu fizycznego, psychicznego, relacji z partnerką, trybu życia i wszelkich pozostałych aspektów życia.
Pozdrawiam B.K.

0

Dzień dobry.

Można zadbać, by penis prawidłowo reagował w sytuacjach podniecenia, jednak nie da się zagwarantować, że będzie on niezawodny w kontaktach z partnerką, bowiem w tej sytuacji pojawić się może wiele czynników, których nie da się opanować kontrolą umysłu, jak np. stres. Aby jednak utrzymać przyzwoitą "formę", warto unikać nikotyny, alkoholu i uprawiać sporty (niekoniecznie wyczynowo). Na koniec dodam, że masturbacja nie wchodzi w zakres czynności poprawiających bądź utrzymujących prawidłową erekcję.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy