Jak długi jest czas pełnej regeneracji skóry po zabiegu usuwania blizn?

Witam, dokładnie 6 tygodni temu miałam robiony zabieg usuwania blizn laserem frakcyjnym na czole i na policzku (okolica koło nosa). Strupki goily się 10 dni. Do tej pory mam mocno czerwone ślady które mam wrażenie nie schodzą. Kiedy mogę się spodziewać że skóra zblednie? Jak długi jest czas pełnej regeneracji skóry po takim zabiegu?

Dzień dobry, najlepiej będzie udać się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg, niech obejrzy stan skóry i będzie mógł powiedzieć coś więcej na temat gojenia się skóry i jej aktualnego stanu.