Jak długo będzie goić się rana po usunięciu zatoki włosowatej?

Witam, w kwietniu udam sie na zabieg usuniecia zatoki włosowatej. Mam wiec pare pytan odnosnie tego zabiegu. Jakiemu znieczuleniu zostane poddany? Jak długo bedzie goić sie rana? Czy po zabiegu bede odczywać duzy dyskomfort?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze znieczulenie ogólne Ew odpowiednie miejscowe , rekonwalescencja różnie długo zależy od gojenia się ran, najlepiej udac się do lekarza chirurga aby wytłumaczył i rozrysował co i jak