Jak długo jeszcze może trwać moje leczenie?

Witam. Mam 28 lat Od stycznia tego roku choruje na nerwicę lękową i od maja zaczęłam brać leki zoloft i równocześnie chodzę na psychoterapię. Czuję się dużo lepiej ale jeszcze nie czuję się zupełnie zdrowa miewam lęki i strach np przed wejściem do sklepu. Bardzo męczy mnie myśl jak długo może trwać leczenie, czy jak odstawie leki to ataki paniki nie wrócą i najważniejsze czy będę mogła mieć dzieci?. Bardzo proszę o odpowiedź dziękuję.

Tego rodzaju wątpliwości warto omówić z Pani psychoterapeutą, bo to on jest najlepiej zorientowany w Pani sytuacji i etapie leczenia.