Jak długo mam stosować Tussicom?

Ile czasu brać tussicom 600 przy kaszlu kaszel strasznie męczy w nocy nie mogę spać a kiedy biorę rano i w południe prawie nie kaszle czy to nie powinno być tak że po tym mam się wykaszlec w dzień żeby w nocy było dobrze ? Wzięłam 6 saszetek przez 3 dni kaszel odrobinkę się odrywa czy muszę wziąść do końca opakowania ?

Tussicom zawiera acetylocysteinę, która rozrzedza wydzielinę w drogach oddechowych i ułatwia jej odkrztuszanie. Przyjmowanie jej w godzinach wieczornych i nocnych jest przeciwwskazane. Jeżeli nie odczuwa Pani poprawy, nie musi Pani kontynuować leczenia tym preparatem. Priorytetem powinno być ustalenie przyczyny kaszlu, proszę więc zgłosić się do lekarza prowadzącego.