Jak długo mogę brać Lexotan-Bromazepamum?

Jak długo mogę brać Lexotan-Bromazepamum (3 mg), aby się nie uzależnić....biorę 1/2 tabl. dziennie. Ponieważ wizytę u lekarza mam dopiero za 3 miesiące, proszę o odpowiedź.

Witam!
Leki, które Pani wymieniła mają działanie uzależniające i nie powinno się ich brać przewlekle. Trzy miesiące to okres zbyt długi. Mało informacji, co jest leczone, od jak dawna, ile Pani waży itp.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.