Jak długo może boleć kręgosłup u osoby po naciągnięciu kręgosłupa?

witam . w czoraj przy podnoszeniu szafki ciezkiej zabolal mnie kregoslup. w szpitlau po wykonaniu przeswietlenia lekarz stwierdzil naciagniecie kregoslupa . jak dlugo bedize bolal ten kregoslup? najgorzej jak sie schylam . kiedy moge powrocic do treningów silowych? dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie leki Pani otrzymała? proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.