Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak długo może trwać gojenie się rany wokół paznokcia dużego palucha u stopy?

Chciałam zapytać jak długo może trwać gojenie się rany wokół paznokcia dużego palucha u stopy.. Stosuję octaisept, rywanol i alantan, ból przy minimalnym mięśniu, który wyszedł na wierzch minął, ale w górnym lewym roku paznokcia, jest zgrubienie i zaczerwienienie. Przy dotknięciu tego miejsca bardzo boli, wygląda to jak wrzynający się paznokieć, ale zanim się wszystko rozwinęło (stan zapalny), to wyrwałam w tym miejscu skórkę, więc nie wiem czy to może być wrastający paznokieć... Proszę o pomoc.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Konieczna pilna konsultacja u chirurga!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy