Jak długo może trwać stan zapalny dróg moczowych?

Witam. Kobieta lat 22. Od 1,5 miesiąca zmagam się z zapaleniem pęcherza, cały czas mam stan podgorączkowy 37,0- 37, 3. Po zastosowaniu kilku antybiotyków (zinnat. lewoxa, cipronex) i braku zmian. Zrobiono posiew moczu, wyszła klebsiella oxytoca 10^4 . Dostałam na nią Uromaste, 2 saszetki 2 dni pod rząd, mineło już 2 dni.Czuje się lepiej ale dalej mam 37stopni. Na zrobienie posiewu mam czekać 7 dni. Czy to normalne, i potrzeba więcej czasu by stan zapalny minął nawet jak bakterii już nie ma?
Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jeśli posiew będzie jałowy to należy poszukiwać innych przyczyn dolegliwości .