Jak długo można chodzić z przepukliną pachwinową przed operacją?

Witam , mam pytanie jak dlugo mąż może chodzić z przepuklina pachwinowa ? Jest teraz w pracy za granica . Co trzeba zrobić by odwlec operacje i co grozi niezopetowaniem?

Witam , przepraszam , ale jestem specjalistą i nie zajmuję się "gdybaniem"!!! Nie potrafię więc odpowiedzieć na to pytanie! Leczenie każdej przepukliny jest operacyjne! z.żurawski