Jak długo można podawać dziecku witaminę D?

Witam. Jak dlugo mozna podawać dziecku wit D?dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A dziecko w jakim wieku? Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.

Piotr Pilarski

Zgodnie z wytycznymi dla naszego kraju suplementacja wit d powinna być stosowana stale niezależnie od wieku.

Pozdrawiam.