Badanie moczu na białko

Białko w moczu wykrywa się w czasie badania ogólnego moczu. Źródeł białka w moczu może być wiele. Sprawdź jakie mogą być przyczyny ? opowie o tym lek. Łukasz Dubielecki.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

najlepiej jest stosować się do zaleceń producenta, które określa on w ulotce dołączonej do opakowania. Z jakiegoś powodu ustalił on maksymalny czas leczenia, który wynosi 21 dni. Nie wiadomo, jak zareaguje Pani organizm po wydłużeniu tego czasu. Być może wystąpią jakieś skutki uboczne – trudno to w tym momencie przewidzieć.

Problem przewlekłych biegunek warto skonsultować z lekarzem. Być może konieczne jest poszerzenie diagnostyki, aby znaleźć przyczynę długotrwałych biegunek. Po poznaniu przyczyny lekarz będzie mógł zalecić odpowiednie postępowanie.

Produkt EnterosGel został opisany w naszym artykule, który znajdzie Pani pod następującym adresem:

https://portal.abczdrowie.pl/enterosgel.

Inne pytania o ten wyrób medyczny znajdują się poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jaki-wplyw-na-antykoncepcje-ma-enterosgel, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-enterosgel-jest-skuteczny-przy-odrobaczaniu.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty