Jak długo nosi się drenaż po zabiegu wątroby?

jak długo nosi sie drenaz po zabiegu watroby gdzie bylo zapalenie ogniskowe watroby

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podany opis jest dość lakoniczny. Nie ma dokładnych informacji jaki zabieg był wykonany. Nie ma zatem możliwości, by jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie jak długo powinien być stosowany drenaż. O szczegółach proszę zatem porozmawiać z lekarzem prowadzącym.