Porażenie połowiczne i współistniejące zapalenie płuc

Porażenie połowiczne i współistniejące zapalenie płuc, plan pielęgnacji i problemy z tym związane.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane informacje są bardzo lakoniczne, co właściwie uniemożliwia jednoznaczną odpowiedź na pytanie. Mówiąc ogólnie: porażenie połowicze wymaga leczenia neurologicznego oraz właściwej rehabilitacji. Zapalenie płuc wymaga natomiast skutecznej antybiotykoterapii. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie opisanego pacjenta.