Jak długo stosować globulki Oekolp?

Witam ! mam pytanie, mianowicie, przyjmuje golbulki oekolp forte 0,50 - 2 razy w tyg. od 3 m-cy (mam 51 lat i menopauzę).Dyskomfort trochę zniknął, czy w takim razie mam zaprzestać przyjmować lek czy też w dalszym ciągu przyjmować, żeby efekt działania przedłużyć? Przez jaki okres czasu można przyjmować specyfik? - bez jakiś komplikacji (nie wiem na ile lek jest bezpieczny - to przecież hormony) . Bardzo wdzięczna za odpowiedź- pozdrawiam. Dziękuje.
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.