Jak długo trwa kuracja po usunięciu migdałów?

Witam, Mam 36 lat. Jestem z Lublina. 2,5 tygodnia temu miałam zabieg usunięcia migdałów podniebiennych, ze względu na ciągle anginy, ropa, zrosty i występujaca płonnice. Nadal mam problemy z przełykaniem, płyny przedostają mi się przez nos, uczycie zatkanego nosa, śmiesznie mówię jakby przez nos....Ile jeszcze będą utrzymywały się te objawy? Jestem tym zmęczona i nie mogę normalnie zjeść.... Byłam na konsultacji , wszystko goi się ładnie i tyle. Proszę o poradę. Dziękuje

Ja też jestem lubelakiem od urodzenia ale teraz pracuję w Sandomierzu. Najbliżej masz do mnie do Annopola. Ktoś Ci troszkę chyba źle zrobił zbieg. Pytaj o to operatora lub przyjedź do mnie.