Jak długo trwa leczenie zakrzepicy żylnej?

Zakrzeplica zylna. Po zabiegu ablacji serca zrobiła mi sie zakrzeplica przez 7 dni dostawałam heparyne w kroplówce zrobiono kontrolne badanie dalej były dość duże ilości zakrzepow zaczęli mi podawać heparyne w zaszczyku po 6 dniach brania zakrzepy sa dalej w szpitalu leze juz 3 tydzień jak długo trwa takie leczenie??

Witam. Czas leczenia zakrzepicy żył głębokich uzależniony jest od stanu klinicznego pacjenta. Z pewnoscia jeszcze po wyjściu ze szpitala będzie Pani wymagała leczenia. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy.