Jak długo trwa proces wchłaniania się krwiaka?

Dzien dobry! Mam pytanie odnosnie krwiaka po operacyjnym usunieciu gangliona z okolic nadgarstka. Poniewaz 8 dni temu mialem ta operacje i od jakichs 3 dni mam w okolicach blizny zolty siniak, blizna tez troche ciagnie ale to juz podejrzewam od opuchlizny zwiazanej z krwiakiem. Prosze mi podpowiedziec cos o tych krwiakach, cz to normalne zjawisko, jak dlugo trwa proces wchlaninia i czy sa jakies domowe sposoby na przyspieszenie ich wchlaninia...? Dziekuje z gory i pozdrawiam !

Witam , trudno jest mi powiedzieć coś autorytatywnego , gdyż nie wykonywałem zabiegu i nie widzę stanu obecnego! Proszę zgłosić się do lekarza , który wykonał zabieg! z.żurawski

Witam serdecznie,
Krwiak wystepuje zawsze w okresie pooperacyjnym, najczesciej nie jest widoczny klinicznie. Może się wchłaniać do pół roku. pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski