Jak długo trwa regeneracja oka po urazie rogówki?

Dzień dobry,chciałabym zapytać,jak długo może trwać regeneracja oka i powieki po urazie rogówki(po uderzeniu piłęczką)?jestem aktualnie w ciąży.Bardzo się martwię o to oko.Przede wszytskim martwię się,czy mój dyskomfort,który odczuwam(jakby spuchnięcia powieki,przklejania,czasem jeszcze rwania)minie?Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy są nadal konieczna jest pilna wizyta u lekarza okulisty.