Jak długo trzeba czekać na poprawę samopoczucia po leczeniu lamblii?

witam serdecznie bardzo proszę o poradę; jak długo trzeba czekać na poprawę samopoczucie po leczeniu lambi (bolące stawy, wysypki na twarzy, obrzęki oczu, swędzenie ciała, wydzielina z oczu, nudności , nerwowość bezsenność, podwyższona temperatura )leczenie przebiegało ZENTEL -1 DZIEŃ, MACMIROR 7 DNI 2x2-14 DNI PRZERWY W TEJ PRZERWIE ZENTEL -3 DNI, PO 14 DNIACH MACMIROR 7 DNI 2X2 bardzo proszę o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Poprawa powinna nastąpić w ciągu 2-3 tygodni po zakończeniu skutecznego leczenia.