Silny ból i obrzęk sromu, pieczenie miejsc intymnych

Witam. Mam 19 lat i problem natury intymnej. Nie wiem czy wszystkie objawy są powiązane ale je wypiszę: silny ból i obrzęk sromu, pieczenie (ale bez swędzenia), zaczerwienienie, trudności z oddawaniem moczu (ból, pieczenie), twarogowa wydzielina, suchość pewnych zewnętrznych obszarów sromu, pionowe ranki, bolące zgrubienia/krosty na sromie, ból zaraz pod pośladkami, ból i powiększenie węzłów chłonnych pachwinowych, złe samopoczucie (bóle i zawroty głowy, podwyższona temperatura). Proszę o pomoc

Dzień dobry, podane objawy świadczą o infekcji narządów płciowych. Proszę jak najszyciej skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam!