Gdzie mogę się udać z moim problemem?

Dzień dobry, Od około miesiąca zmagam się z problemem. Najpierw pojawiła mi się swędząca pokrzywka na skórze głowy, twarzy i dekoldu. Później zaczęłam mieć problem z oddychaniem, zaczęłam odczuwać, że ciężej mi sie oddycha oraz odczuwałam lekki ból przy mostku. Po czym wysypka zeszła. Zaczęłam mieć ataki dreszczy oraz temp. 37,2. W zwiazku z moimi objawami trafiłam do szpitala. Z wyników krwi, EKG serca oraz brzucha nic nie wyszło. Jest podejrzenie tachykardii, ale to do sprawdzenia z kardiologiem (jestem zapisana) Również tomograf nic nie wykazał. Test na pasożyty typu lomblia ujemny. Zostalam wypisana do domu. Aktualnie mam caly czas temp. 37,2; wysypka powrocila swędzi i jest na dekoldzie oraz plecach, jestem bardzo osłabiona, nie potrafię przejść 500m do sklepu bez zrobienia przerwy w polowie (idę bardzo wolnym tempem). Błagam o pomoc, gdzie mogę sie udac?

Dzień dobry Pani,

zalecam się udać na wizytę do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej w celu konsultacji i ustalenia leczenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz