Co może oznaczać taka wysypka na dłoni?

Na przegubie prawej ręki mam czerwoną, swędzącą wysypka na której występują małe czerwone chrostki. Wysypka swędzi mocniej po kąpieli I w czasie snu. Domyślam się że to z powodu podwyzszonej temperatury. Występuje tylko w jednym miejscu, na ręce. Objawy zaczęły się od grudnia zeszłego roku. Na codzień mieszkam w UK. W styczniu na 3 tyg wróciłem do Polski. W czasie mojego pobytu w Polsce wysypka praktycznie ustapila. Po powrocie do UK zmiany znowu się zaognily I wygląda to teraz tak samo jak w grudniu. Nie potrafię zidentyfikować na co to może być alergia, lub czy jest to inna choroba. Robiłem różne próby z jedzeniem I mogę stwierdzić, że zaczyna siedzieć później po zjedzeniu ogórków kiszonych, jednak calkowite odstawinie ogórków nie powoduje wycofania się wysypki. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultował się Pan z lekarzem, aby zbadał Pana zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl