Jak długo wchłania się krwiak po udarze krwotocznym?

witam mój mąz miał udar krwotoczny 54lata czołowy jest w szpitalu trzeci tydzien niema zadnych objawów paralizu miał wysokie cisnienie teraz unormowane podobno krwiak wchłania sie słabo ile to moze potrwac i czy jest mozliwy nawrót udaru

Lek. Michał Lenard

Krwiaki po udarze krwotocznym wchłaniają się różnie długo. Zależy to od wielu czynników, m. in. ich umiejscowienia i wielkości. Nie da się przewidzieć ile czasu zajmie wchłonięcie się krwiaka. Konieczne będzie stosowanie się do zaleceń lekarskich. Pozdrawiam!