Jak dobrać soczewki kontaktowe?

Witam mam pytanie jestem tutaj gdyz interesuje mnie kwestja soczewek kontaktowych i chciała bym sie dowiedziec czy przy mojej wadzie nie bd to przeszkodą i jaki byłby koszt moja wada wygląda tak Sfera- OP- 7,0 OL- 7,0 Cylinder-OP 3.0 OL 4,0 OŚ-OP-110 OL-85 PD-58 prosze o podpowiedz interesuje mnie to gdyz wolała bym soczewki niz zwykłe okulary a w okularach chodze juz od 3 roku zycia. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do optyka. Po badaniu będzie można określić odpowiednie soczewki.