Złe dobranie soczewek kontaktowych

Witam,Od niedawna noszę soczewki.wydaje mi się ze są źle dobrane. gorzej w nich widzę. Przetestowalam jedne soczewki,optometrystka stwierdziła ze najwidoczniej nie mogę ich nosić. Czy nie powinna zaproponować mi innych soczewek?wartości okularów dal OP sfera +1,50 cylinder -1,0 oś 1stopien OL sfera + 3,50 cylinder -3,0 oś 1 stopień. Dobrane soczewki OP sfera +1,50 cylinder -0,75 oś 0 stopni OL sfera +3,25 cylinder -2,25 oś 0 stopni BC 8,6 DIA 14,5 Czy wartości są prawidłowo dobrane? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej stwierdzić, czy ma Pani prawidłowo dobrane soczewki. Jeśli jednak gorzej Pani widzi, sugeruję ponowną wizytę u okulisty/optometrysty.