Jak dostosować dawkę Trittico?

Biorę od 12 dni 50 mg trittico ,dostałem na bezsenność ,spać nawet śpię ,ale utrzymuję się bardzo zły nastrój brak motywacji i sił,jestem trochę otępiały.Nie wiem czy źle na mnie działa czy więcej czy mniej powinienem zażywać?Ale jak zażyję większą dawkę to podejrzewam,że będę jeszcze bardziej zmulony.

Witam!
Leki przeciwdepresyjne z grupy SSRI zaczynają działać dopiero po 2-4 tygodniach stosowania, a czasem jeszcze później (osobnicza wrażliwość). W tym czasie można czasem nawet odnieść wrażenie pogorszenia. Trudno doradzać zwiększanie lub zmniejszanie dawki - nie znam pańskiej wagi. Trittico jest jednym z nielicznych leków z tej grupy, który nie daje przyboru masy ciała i raczej nie wpływa negatywnie na sprawy intymne. Jeszcze trzeba poczekać.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.