Jak duże są szanse na ciążę w tej sytuacji?

Witam Wczoraj kochałem się z swoją dziewczyną, w trakcie stosunku zauważyliśmy że prezerwatywa się zsuneła. Nie doszło do wytrysku a dziewczyna była 4 dni po ostatnim dniu miesiączki. Po 1,5 godz zażyła tabletkę Escapelle. Moje pytanie brzmi jakie są szanse zajścia w ciąże
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry,jest małe prawdopodobieństwo,żeby dziewczyna zaszła w ciążę.

1. Nie doszło do ejakulacji.

2. Dziewczyna szybko przyjęła Escapelle.

(Jej skuteczność w ciągu pierwszych 12 godzin od niezabezpieczonego stosunku jest oceniana na 90%).