Pęknięcie prezerwatywy w czasie stosunku a możliwość ciąży

PĘKNIĘTA PREZERWATYWA W TRAKCIE STOSUNKU Witam, w trakcie stosunku z dziewczyną pękła prezerwatywa, doszło do wytrysku w środku, nie wiemy czy to były dni płodne czy nie, ze względu na nieregularne miesiączki. Po 20h od stosunku zastosowana była tabletka 'escapelle' , jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Escapelle zastosowane w pierwszej dobie po stosunku daje 99% skuteczność. Istnieje zatem 1% szans na ciążę.