Ryzyko ciąży po stosunku bez wytrysku i po zażyciu tabletki alarmowej

Poproszę o radę i pomoc, bo naprawdę umieram z nerwów. Cykle mam ok. 28-, 30-dniowe, ostatnią miesiączkę miałam 11.11 a wczoraj (23.11) zawiodło zabezpieczenie. Chłopak nie doszedł w ogóle (ani we mnie ani poza mną), a escapelle przyjęłam w 12 godzinie po stosunku. Jakie jest prawdopodobieństwo, że coś się mogło stać? I jak często zdarza się, że tabletka escapelle nie zadziała bądź, w przypadku stosunku bez wytrysku, kobiety zachodzą w ciążę?

Witam serdecznie, przy podanej długości cykli dni płodne przypadają na 18-29 listopada. Oznacza to, że do zbliżenia doszło w trakcie ich trwania. Analizując całą sytuację ryzyko ciąży jest jednak znikome. Po pierwsze nie doszło do wytrysku, po drugie bardzo szybko przyjęła Pani tabletkę alarmową co wiąże się z jej wysoką skutecznością. Antykoncepcja alarmowa tzw. 72h po nie jest metodą o 100% skuteczności. Przyjmuje się jednak, że przyjęcie tabletki w pierwszej dobie chroni niemal w 85% przed zapłodnieniem, a im wcześniejsze jej przyjęcie tym wyższa skuteczność. Pozdrawiam