Jak działa tabletka 72h po?

Prosze o pomoc... kochalam sie z chlopakiem po czym wzielam tabletke 72h po (doszedl we mnie) I niestety na drugi dzien po zazyciu tej tabletki znowu sie kochalismy I pech chcial ze gumka pekla I doszedl we mnie I trochu sie boje...czy tabletka bedzie wciaz dzialac? Czy powinnam ja wziasc jeszcze raz? Prosze bardzo o pomoc.

Witam. Nie ma potrzeby powtórnego przyjmowania tabletki. Tabletka 72 po zablokuje ona wystąpienie owulacji w tym cyklu.