Jak interpretować wynik badania BAC tarczycy u trzydziestolatki?

Proszę o interpretację wyniku badania BAC tarczycy: I. Na krwisto-białkowym tle liczne hemosyderofagi oraz rozproszone tyreocyty bez cech złośliwości. II. Wśród białkowo-krwistych mas rozproszone neutrofile, limfocyty oraz tyreocyty bez cech złośliwości.

Witam! W materiale biopsyjnym poza masami krwisto-białkowymi uwidoczniono komórki zapalne oraz komórki tarczycy. Nie uwidoczniono komórek zmienionych nowotworowo. Pozdrawiam