Jak interpretować wynik badania HCG u osoby przed wizytą u lekarza?

Witam, otrzymalam dzisiaj wynik hcg ktory wynosi 340 mul i trochę sie martwie czy nie jest za niski, ostatnio miesiaczke mialam 01.02.2018 badanie bylo wykonane dzisiaj tj.10.03.2018 . Do lekarza ide dopiero za kika dni a info w internecie dot. Wynikow hcg jest rozbieżne.dodam tez ze Test zrobilam w 31 dniu cyklu druga kreseczka jasna ale byla, od tamtej pory pobelewa mnie brzuch tak jak na miesiaczke a piersi bolały ale przestaly

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik może wskazywać na wczesny etap ciąży, 3-4 tydzień, bardziej miarodajny jest wynik przynajmniej dwukrotny w odstępie 48 godzin.
Pozdrawiam