Jak interpretować wynik badania kolonoskopii u osoby tydzień przed wizyta u lekarza?

Witam bardzo proszę o interpretacje wyniku badania kolposkopi. Kolposkopia niesatysfakcjonująca niewidoczna granica międzynabłonkowa. Wokół ujścia zewnętrznego widoczny rozległy, ostro odcięty obszar nieprzezierny, jodojasny z cechami wyniosłego poletkowania. Obwodowo tarcza pokryta przeziernym, jodopozytywnym nabłonkiem płaskim. Cech infekcji HPV nie wiedzę. Zalecano weryfikację hist-pat. Wizytę u mojego lekarza mam dopiero za tydzień dlatego bardzo proszę o pomoc.

Lek. Michał Lenard

Na podstawie samego wyniku niewiele można powiedzieć, konieczne będzie zinterpretowanie go przez Pani lekarza z uwzględnieniem objawów i stanu klinicznego. Pozdrawiam!