Co oznacza tarcza pokryta prawidłowym nabłonkiem płaskim?

Witam wynik badania cytologicznego : LSIL w tym hpv stopnia 1 cin 1 natomiast po kolposkopi :tarcza pokryta prawidłowym nabłonkiem płaskim.Granica między nabłonkowa widoczna na całym przebiegu. Etiopia gruczołowa z krwawieniem kontaktowym. Na g.12 mozaika wyniosła po próbie octowej. Cechy CIN II co to oznacza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka bardziej postepowanie sadze ze obserwacyjne , proszę koniecznie zgłosić się do ginekologa być będzie wskazane wykonanie zabiegu operacyjnego w zależności od danych klinicznych