Jak interpretować wynik badania krwi u dziecka, które urodziło się w 32 tygodniu ciąży?
Dzień dobry, mój synek jest skrajnym wczesniaczkiem, urodził się w 32 tc z wagą 940 gram. Teraz ma 10 tyg i waży 2510 gram. Odebrałam dzisiaj wyniki krwi o martwi mnie PLT (TYS./UL) 426 A PCT % 0.328. Czy to może być środa?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie normy? Jakieś objawy? Wskazana wizyta u lekarza pediatry neonatologa