Jak interpretować wynik badania obciążenia glukozy w 24tc?
Witam . Prosze o interpretacje wynikow badania obciazenia glukoza w 24 tygodniu ciazy Na czczo 75 Po godzinie 83 Po dwoch godzinach 63 Objawy dotarzyszace to mdlosci , trzasace sie rece przy dlugiej przerwie miedxy posilkami

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania może wskazywać na hipoglikemię, czyli zbyt niski poziom cukru we krwi. Przyczyny takiego stanu są różne, konieczna jest wizyta u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!