Jak interpretować wynik RM głowy u 34-latki?

Dzien dobry bardzo prosze o interpretacje wyniku mr glowy.W placie czolowym prawym pojedyncze ognisko hyperintensywne w obrazachT2 zaleznych wielkosci 4mm-4mm naczyniopochodne.Widoczna torbiel szyszynki10mm×7mm.Innych zmian ogniskowych nie uwidoczniono.dziekuje za pomoc kobieta 34 lat.

MRI GŁOWY do interpretacji klinicznej! Opis MRI : " W placie czolowym prawym pojedyncze ognisko hyperintensywne w obrazachT2 zależnych wielkości 4mm-4mm naczyniopochodne. Widoczna torbiel szyszynki 10mm×7mm. Innych zmian ogniskowych nie uwidoczniono. "
Jakie dolegliwości ?? Dlaczego zalecono badanie MRI GŁOWY ???
Ważny ogólny stan zdrowia,, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych.
Pozdrawiam i zapraszam