Co oznacza wynik MR głowy 35-letniej osoby?
Witam bardzo proszę o interpretacje wyniku MR glowy. W płacie czołowym prawym pojedyncze ognisko hyperintesywne w obrazach t2 zależnych wielkości 4mm naczyniopochodne. Widoczna torbiel szyszynki 10x7mm. Dodamy ze bardzo boli mnie głową i mam często zawroty i mdłości, czasem widzę za mgła. Bardzo dziękuje Kobieta 34 lat.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
W badaniu widoczne są zmiany, które mogą być odpowiedzialne za bóle głowy. Taki wynik powinien ocenić lekarz neurolog, który zaordynuje odpowiednie leczenie, ewentualnie poszerzy diagnostykę.