Jak interpretować wynik RM mózgu u osoby z bólem głowy?

witam robiłem rezonans Pnia mozgu poniewaz mam bardzo czesty bol glowy z tyłu wynik rezonanzu wyszedl taki (W istociebiałej okołokomorowej obu półkul mózgu widoczne sa dosc liczne rozsiane drobno ogniska hyperintensywne wobszarach T2W i sekwencji FLAIR -najpewniej naczyniopochodne)(prawdopodobne tło migrenowe) Poza tym mózgowie bez widocznych zmian ogniskowych i cech swiezego niedokrwienia w obrazach DWI.Układkomorowy ustawiony posrodkowo,symetryczny,nieposzerzony.Struktury linii srodkowej nieprzemieszczone.Ciało modzelowate,okolica okołosiodłowa ,pien mozgu i mózdzek w noemie.Obraz MRI nerwow czaszkowych bez widocznych zmian. Przyscienne pogrubienie sluzówki sitowia i zatoki klinowej.co to znaczy.

Celowa ocena laryngologa, w badaniu NMR - objawy choroby drobnych naczyń , można suplementować preparatami Dr Ratha