Jak interpretować wynik USG szyi i co oznacza niewielkie ukrwienie?

Witam. Proszę o interpretację usg szyji: w okolicy podzuchwowej obustronnie widocznych kilka owalny sonograficznie niepodejrzanych węzłów chłonnych wlk. do 6 mm w osi krótkiej z widocznymi prawidłowym tłuszczowych wnękami bez cech dystorsji naczyń. Podobne ale mniejsze węzły do 3 mm w bocznych okolicach szyji pod miesniaka m-o-s. W miejscu wskazanym przez pacjentke w okolicy tylno bocznej szyji po lewej widoczny niepodejrzany podłużny węzeł wlk. 4x14 mm z linijna wnęka i niewielkim ukrwieniem. Morfologia wporzadku. Czy na pewno jest to węzeł odczynowy, o co chodzi z tą linijna wnęka i niewielkim ukrwieniem? Czy to na pewno wporzadku?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze jeśli byłoby cokolwiek niepokojącego to lekarz na pewno poinformowałby Panią i wskazał. dalszą diagnostykę